Kvietimas prisijungti į tarptautinį mokymų vadovų tinklą

Dirbi mokymų srityje ir domiesi technologijomis? Žinai ką reiškia mokytis nuotoliniu būdu? Tuomet esi puikus(i) kandidatas(ė) tapti šio tarptautinio mokymų vadovų tinklo, kurį koordinuoja ERYICA (Europos jaunimo informavimo ir konsultavimo agentūra), nariu.

ERYICA koordinuoja ir plėtoja jaunimo informavimo ir konsultavimo veiklą visoje Europoje. Viena iš jų veiklų – jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojų kompetencijų ugdymas. Su mokymų sistema galite susipažinti čia.

Šiuo metu agentūra įgyvendina tarptautinį projektą DOYIT, kurio metu dveji mokymų kursai Digital Yintro (Nuotolinis jaunimo informavimas ir konsultavimas) bei YoMMiM (Jaunimo informavimas mobilumo veikloje) yra perkeliami į nuotolinio mokymosi platformą Moodle ir pilotuojami. Šiuo metu ieškomi mokymų vadovai iš Lietuvos, kurie norėtų tapti sertifikuotais ERYICA mokymų vadovais, galinčiais fasilituoti tokius mokymų kursus (apmokyti jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojus minėtomis temomis).

Norint tapti tokiu mokymų vadovu, reikia dalyvauti Training of Trainers mokymų kursuose. Jų yra net du. Susipažinkite ir manote, kad tai skirta jums – registruokitės čia! Registracija skubos tvarka vyksta iki sausio 9d. Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Tapimas sertifikuotu ERYICA mokymų vadovu atveria galimybes dirbti ateityje organizuojamuose nuotoliniuose mokymų kursuose (eYoMMiM arba eDigital Yintro) ir ruošti ateities jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojus Europoje nuotoliniu būdu.

1. Training of Trainers on YoMIM eLearning

Vieta: Zagreb, Croatia,
Data: Sausio 22-26 d. 2018 m.
Tikslai: Apmokyti mokymų vadovus fasilituoti nuotolinius mokymų kursus naudojant Moodle sistemą bei suteikti žinių apie Youth on the Move – InfoMobility (YoMIM) mokymų kursą ir jaunimo informavimą mobilumo tema.
Kaina: visos su dalyvavimu susijusios išlaidos padengiamos ir projekto lėšų.

Kvietimas anglų kalba ir preliminari programa čia.

Mokymai vyks anglų kalba.

2. Training of Trainers on Digital YIntro eLearning

Vieta: Vilnius, Lietuva
Data: Vasario 19-23 d. 2018 m.
Tikslai: Apmokyti mokymų vadovus fasilituoti nuotolinius mokymų kursus naudojant Moodle sistemą bei suteikti žinių apie Digita Yintro mokymų kursą ir jaunimo informavimą nuotoliniu būdu.
Kaina: visos su dalyvavimu susijusios išlaidos padengiamos ir projekto lėšų (išskyrus kelionės išlaidas į Vilnių ir atgal)

Kvietimas anglų kalba ir preliminari programa čia.

Mokymai vyks anglų kalba.
Kyla klausimų? Rašykite agne@creativitas.lt

 

 

VŠĮ Creativitas informacija